Přihlásit se
Registrovat

Zapomenuté heslo

Krabice s víkem

Kartonová krabice s víkemKartonová krabice s víkem od nás jsou plně recyklovatelné obaly, takže šetří životní prostředí. Poskytujeme množstevní slevy a při nákupu nad 3 000 Kč dopravu zdarma. Možné je i osobní vyzvednutí v Brtvi u Lázní Bělohrad. V takovém případě poskytujeme 3% slevu z nákupu. Kromě zboží se specifickými požadavky máme krabice s víkem skladem a v dostatečném množství.

Přejít do e-shopu

Krabice s víkem patří mezi oblíbené typy obalu díky širokým možnostem použití. Jsou ideální na stěhování předmětů, skladování a archivaci tiskopisů a šanonů nebo na přepravu drobných i rozměrných zásilek.

Dodáváme krabice s víkem v různých rozměrech a typech provedení, tak aby vám umožnily úschovu i přesun všech předmětů. Rádi vám pomůžeme s výběrem krabic s víkem podle účelu, k němuž je chcete využívat právě vy. Oblíbené jsou například úložné papírové krabice s víkem.

Máte na papírové krabice s víkem speciální požadavky?

Krabice nejen dodáváme, ale také vyrábíme. Proto vám můžeme vyjít vstříc s vašimi speciálními požadavky - ať už jde o rozměry nebo třeba potisk