Přihlásit se
Registrovat

Zapomenuté heslo

Bublinková fólie pro bezpečnou přepravu výrobků

Vedle mirelonu a polystyrenu patří bublinková fólie mezi nejoblíbenější varianty ochrany skladovaných nebo přepravovaných předmětů. Slouží k ochraně povrchu před mechanickým poškozením, nečistotami i vlhkostí a jako materiál pro výplň mezer. Jedná se o snadno a opakovaně použitelný materiál, který je lehký a má velmi dobré ochranné vlastnosti. LDPE materiál, ze kterého je bublinková folie vyrobená, lze společně s plasty hravě zrecyklovat pro další použití.

Prohlédnout v e-shopu

Jaké možnosti bublinkových fólií nabízíme?
Určitě je znáte: obálky vyložené bublinkovou fólií už v životě ocenil asi každý, kdo potřeboval bezpečně přepravit drobnou zásilku. Bublinkové fólie dále dodáváme ve formě rolí a proložek. Šíře rolí je 50 - 200 cm a je možné fólii dodávat i v antistatické úpravě.

Jaké vlastnosti má bublinková fólie?
Bublinková folie na prodej je s velikostí vzduchových bublin 9, 15 a 23 cm. Jaký je mezi nimi rozdíl? Zpravidla platí, že bublinkové fólie s menším průměrem bublin a hustším osazením se hodí pro obalení drobných předmětů. Naopak větší bubliny s širším rozptylem využijete především k ochraně větších předmětů, dokonce i nábytku nebo třeba jako ochranu venkovních rostlin před mrazem. Vzduch v bublinkách je totiž dobrým izolantem tepla. Vždy se každopádně vyplatí obalit zboží či výrobek více než jednou vrstvou. Při případném poškození tak porušené bublinky fólie nahradí vždy jiné. A co Vám zbude, můžete večer s rodinou popraskat u televize. A když už u toho balení budete, pak se Vám jistě budou hodit také nějaké ty lepicí pásky.